Category Archives: Ettevote

Pruulikoda Õllevõlur

Pruulikoda Õllevõlur on Muraste elanike Juta ja Vahur Kase 13077196_992129167491219_2072121590_npoolt paar aastat tagasi loodud väike Eesti pruulikoda, mis sündinud soovist jagada rõõmu, mida kvaliteetse õlle pruulimine ja joomine meile andnud  Murastes. Ainsa külana Eestis on Muraste külal oma õlu – Muraste Murdja, mis on müügil ka kohalikus poes. Alati parima hinnaga. Õlut teeme traditsioonilisel viisil käsitööna kasutades vaid kvaliteetlinnaseid, sordihumalat, vett ja pärmi. Me ei pane oma õlle sisse säilitusaineid ega maitseparandajaid. Meie õlut ei pastöriseerita ega steriliseerita.

Rohkem infot meie FB leheküljelt Pruulikoda Õllevõlur

Meie kontakt on FB-s Pruulikoda Õllevõlur ja e-kiri vahur@mystic.ee ning telefon 5018516.

Näomaalingud

Murastes toimetab üks vahva ettevõte –  UULA, kelle eesmärgiks on aidata kaasa Teie unistuste täitumisele. Läbi nende tööde tuuakse  naeratuse Teie näole ning  luuakse mälestusi, mis kestavad kogu elu. Teist võib saada kaunis printsess, hirmus draakon või armas kiisu – imed sünnivad vaid loetud minutitega. Kuid kui väike printsess on suureks sirgunud, hakkab ta oma printsi otsima, onju nii? Ja kui ta oma kõige tähtsamal päeval tahab kõige ilusam välja näha, on tal jälle põhjust UULA poole pöörduda:  nende juht on professionaalne rätsep-modellist, kes on spetsialiseerunud just pulmakleitidele ja pidulikele rõivastele.

TERE TULEMAST UULA SÕPRADE RINGI!

Uula OÜ                                                                             

Ursula Otsing, juhatuse liige
Registrikood: 12693847
Aadress: Meretähe 2
76905 Muraste küla, Harku vald, Harju

E-post: ursula.otsing@gmail.com
Telefon: +372 55 31216

http://uula.ee/

Okste purustamine

Kevadine oksalõikus pole enam nuhtlus!

Kui koduõuele on tekkinud oksapurustajakevadisest oksalõikusest kenake kuhil, siis saad kutsuda kohale suure jõudlusega oksapurustaja. Võid lasta töö ära teha või ka ise perega käed külge lüüa, sest masina jõudlus lubab korraga 3-l inimesel tööd teha! Lisaväärtuseks on okstest saadud mults, mis sobib hästi põõsaste-hekkide all niiskust hoidma ja peenarde vahel tigusid peletama.

Ettevõtja kodu lähedalt – Vääna-Jõesuust!

Küsi lisa: telefon: 56 960 320 e-post info@oksad.ee http://www.oksad.ee

 

 

Autex Autotenindus OÜ

Autex Autoteenindus OÜ on ettevõte, mis pakub autoomanikele remonti ja hooldust ning muredele lahendusi. Muraste mees Meelis Kask on oma ettevõtet Autex Autoteenindus OÜ vedanud ja arendanud juba 16 aastat, seega kogemusi ja pidevate täiend koolitustel omandatud teadmistega oskame kõikidele muredele lahenduse leida. Varuosad, õlivahetused, hooldused, kontrollid, rehvivahetused, pidurid, veermiku kolinad, sillareguleerimine, klaasivahetused, mootoriremondid, diagnostika, kliima täitmine ja kõik mis autoga seoses… Muraste küla rahvale pakutakse autoremondi teenust -10% odavamalt tavahinnast. Soodustuse saamiseks öelda aja broneerimisel või tasumisel kliendi koodiks “Muraste külaselts”. Autex  Autoteenindus telefon 6664246 või 5214558 või info@autex.ee. Meie küla kontakt Meelis Kask.

2593_Autex_autoteenindus_logo

Fotomeister Pluss

Fotomeister Pluss  on Muraste tegusa naise Liina Danili ettevõte. Fotomeister Pluss on teile abiks järgmistel teemadel: – Fotode printimine (kasutame vaid kvaliteetseid profipabereid firmadelt Kodak ja Epson); – Fotolabori teenused: filmiilmutus (C41, mustvalge käsiilmutus, E6 ilmutus), skaneerimistööd, fototöötlus jms; – Fotostuudio teenused: dokumendifotode ja portreede pildistamine; – Parim valik fotoalbumeid ja pildiraame. Tellides fotod läbi digilabori www.fotomeisterpluss.ee, saad oma fotod kätte Liina käest Murastest. Küsi julgelt ka teiste teenuste kohta tel: 56 655 505.

Kontakt: Fotomeister Pluss OÜ, Rävala 8, Tallinn; Tel: 56 655 505; e-mail: liina@fotomeisterpluss.ee

fotomeisterpluss-logo

Batuudijuss

Batuudijuss – on pereettevõte, kes alustas täispuhutavate batuutide rendiga 2012 aastal.batuudijuss
2015 aasta juuni seisuga on meil 22 aktiivset töötajat ja neli lepingulist koostööpartnerit, kes kõik tegelevad sellega, et Teie lastel oleks kasutada turvaline ja puhas batuut. Batuutide valikul oleme lähtunud ennekõike ohutusest. Meil ei ole katusega batuute, et vältida lämbumisohtu voolukatkestusel. Meiepoolsel paigaldusel on batuudid suurte vaiadega maasse kinnitatud ja vajadusel turvatud lisakinnitustega. Sõltuvalt pinnasest kasutame vajadusel ka maa sisse keeratavaid kinnitusvaiasid, mida ei ole võimalik ilma keeramata välja tõmmata. Kivise pinna jaoks ja asfaldile paigaldame ainult juhul, kui batuudi saab turvaliselt kinnitada lähedal asuvate puude või rajatiste külge, või paigaldame platsile tüüblitega ajutised kinnitusvaiad. Inimelu on olulisem kui rikutud pinnas. Kui soovid rohkem infot meie teenuse ohutuse kohta, helista 51 08 490 (Jaanus)