foto

Pildistame koduvalda

Harku  vallavalitsus annab teada, et ootab kõiki fotokonkursile ehk märkama läbi objektiivi igapäevst elu meie ümber.

Kommunikatsioonijuht Liina Rüütel: “Konkursi eesmärk on leida uusi ja huvitavaid fotosid Harku vallast, mis jäädvustaksid vallas aset leidnud sündmusi, inimesi, perekondi, vaatamisväärsusi ning muid põnevaid objekte, mis tänases Harku vallas on huvipakkuvad.
Konkursil osavõtuks kvalifitseeruvad fotod, mis on jäädvustatud ajavahemikul 1. jaanuar 2017 kuni 1. august 2018.

Näitus võidutöödest ja fotode paremikust avatakse septembris Harku valla sõprusvallas Soomes, Eura vallas ning alates oktoobrist liigub näitus mööda koduvalda – koolides, raamatukogudes, külakeskustes.
Fotokonkursil on oodatud osalema nii harrastajad kui ka professionaalsed fotograafid, kellega saaks vald ka edaspidi koostööd teha.

Fotode hindamine toimub kahes vanusegrupis: I vanusegrupp kuni 18. aastased, II vanusegrupp 19 ja vanemad. I vanusegrupis on I koha auhinnaks 200 €, II koht 150 €, III koht 100 € ning II vanusegrupis on I koha auhinnaks 400 €, II koht 300 €, III koht 150 €. Lisaks pannakse välja mitmeid eriauhindu!

Parimate autorite tunnustamine toimub 26. augustil Tabasalu Päeval.

Tutvu konkursi tingimustega bit.ly/ev100Harkuvallas ning saada tingimustele vastav foto e-posti aadressile fotokonkurss@harku.ee”.