Nädal 3

Tere, armas Muraste!

  • Nädal algas tuisuselt, sel talvel saame meelde tuletada ja nautida nii kauneid kui heitlikke talveilmasid. Kuigi talvetaat ei soosi meie uisuplatsi valmimist, siis me ei ole alla andnud. Õpetaja Sigrid hoiab ilmataadi tegemistel silma peal ja nii kui on võimalik avame ka sellel talvel Muraste uisuplatsi. Seniks varuge kannatust!
  • Sel nädalal alustab õpinguid Brad Jürjensi kitarriklass Muraste külaseltsi ruumides kolmapäeval kell 18.00 ja 19.00. Veel on võimalik liituda!

NÄDALA KAVA

17.-23. jaanuar

Esmaspäev 13.45 My Dance lastele
15:40 Fa Stuudio kandlering
17:00 LIULI kandleansambel, õpetaja Kadri Mägi
19:00 Suurupi Naiskoor Meretule, dirigent Elen Ilves
19:00 Aeroobika, treener Kaja Tuisk

Teisipäev 13:00 Triinu laulustuudio
18:00 Inglise keel, õpetaja Maret Hein 18:30 Seltskonnatantsukursus edasijõudnutele, õpetaja Helen Klandorf
19:00 Suurupi Naiskoor Meretule

Kolmapäev
13:35 My Dance lastele
13:45 Fa Stuudio klaveritund 18:00 Brad Jürjensi kitarriklass
19:00 Brad Jürjensi kitarriklass 19:00 Aeroobika

Neljapäev
12:50 Triinu Laulustuudio, soololaulutund 14:00 Fa Stuudio klaveritund
17:00 Inglise keele tund, õpetaja Maret Hein
18:30 Muraste Nimetu Näitemänguseltskond, juhendaja Anne Veesaar 18:30 Prantsuse keel, õpetaja Ines Järvsoo
19:00 Jooga, treener Daire Tammik 19:00 Suurupi naiskoor Meretule
19:00 Jooga, õpetaja Daire Tammik

TULEKUL

28. jaanuaril Muraste kooli aatriumis toimub LÕBUS PIDU!

See talv on näidanud juba oma tõelist palet ja krõbedat külma. Seega soovime meie külaseltsi ellu lisada veidi pipart, vürtsi ja kuumi lõunamaa tuuli. Tulemas on õpitubade ja kontsertide sari „Reisi kodus“, kus pakume erinevate eksootiliste maade söögi- ja muusikakultuuri.

Kreeka elufilosoofia peegeldub tugevalt kohalikus toitumiskultuuris – toitumisest ja elust ehedas Kreeka külas tutvustab Kreeka kokaraamatu autor Piret Põldsalu. Ta on tuntud hobikokk ja ettevõtja, kes on aastaid Eestisse toonud ehedaid Kreeka maitseid ning jaganud elu ja armastust oma kahe imelise kodumaa vahel Eestis ja Kreekas, oma Messiiinia kodukülas.

1.OSA

Piret Põldsalu: “Kohtume 28. jaanuari õhtul Muraste kooli aatriumis, kus räägin teile enda elust ja kogemustest Kreekas. Juttu tuleb nii suurlinna- kui külaelust, kontrastidest, inimestest, traditsioonidest, võimalustest ja muidugi Kreeka võrratust toidu- ning turukultuurist. Löön püsti ka väikese turuleti eheda Kreeka veini ja talukaubaga, et saaksite maitsemeeli rõõmustada, keelt kasta ja ennast sel õhtul tunda, nagu mõnes Vahemere äärses rannalokaalis.”

2. OSA

Kui on saadud mekkida kreeka veini ja suupisteid, siis on aeg hakata tutvuma kreeka kuulsaima tantsu sirtaki sammudega.

Õhtujuhid Reele ja Triinu, kes on palju aastaid kaasa tantsinud kreeka rahvamuusika ansambli “Zorbas” saatel, õpetavad neid lihtsaid ja hoogsaid tantsusamme.
Kõik saavad kaasa elada ja tantsida kuumade kreeka laulude saatel.

Piletite ostmise saate vormistada ülekandega:
MTÜ Muraste külaselts
EE431010220207318226
Selgitus: Reis Kreekasse, lisage piletite arv.

Kõik reisihuvilised on rõõmsalt oodatud!

31. jaanuaril – OODATES SÕBRAPÄEVA!

On aeg hakata tegema ettevalmistusi sõbrapäevaks! Nagu kõik teavad on parim kink ikka ise valmistatud. Mis oleks kaunim omatehtud ilukaardist, śokolaadiümbrisest või kellel võimalused suuremad, siis miks mitte rahaümbrisest.

Alustab Heddy töötuba – ilukaartide ja shokolaadi ümbriste valmistamine Muraste külaseltsi ruumides, Lee tee 9.

Heddy on kunstiande ja lahtiste kätega noor naine. Ta on eesti brändi “Mummkids” looja ja ettevõtja. Heddy on õppinud Hispaanias moekunsti ja töötanud kujundajana ning tootejuhina. Tema suureks hobiks on ilukaartide, kutsete, karpide, shokolaadi ümbriste, rahakaartide ja beebialbumite valmistamine.

Töötuppa on oodatud igas vanuses inimesed, kes soovivad oma armsaid lähedasi või sõpru meeles pidada kauni omaloodud kaardi või iluümbrisega.