Facebook´i uudistevoog

Laupäeval, 20. jaanuaril kell 16 saab Muraste koolimaja aatriumist taas improviseeritud teatrisaal: teie ees on Komöödiateater etendusega “Hollywoodi filmitähed”.
Osades meie oma teatritähed Helgi Sallo ja Katrin Karisma.

Etendusest: Selle loo peategelasteks on kunagised filmikunsti superstaarid Bette Davis ja Joan Crawford, kes on mõlemad ka Oscari pälvinud. Alles oma karjääri lõpus mängivad nad esimest korda samas filmis ja muidugi puhkeb halastamatu konkurents. Selles sõjas on kõik vahendid lubatud. Mõlemad kiristavad hambaid, aga peidavad selle teeseldud naeratuse taha. Rafineeritud solvangud ja vaimukused lendavad mõlemas suunas ja kumbki ei kavatse alla anda.

Paratamatult tekib küsimus, kas meie eesti primadonnad on ka midagi taolist läbi elanud? Olid ju nemadki Estonia teatris nii kolleegid kui konkurendid. Sellele küsimusele oskavad vastata ainult nemad ise, meie võime ainult oletada vastavalt oma rikutuse tasemele. Ja nautida mõlema kirglikult esitatud rolle ning otsustada, kumb siis ikkagi seekord peale jäi, kas Helgi Sallo või Katrin Karisma?

Pühendatud Katrin Karisma 70. juubelile. Inglase Anton Burge’ tragikomöödia (originaalis „Bette ja Joan“) maailmaesietendus oli 2011 Londoni Arts Theatre’s. Muide, Ameerikas valmis äsja 8-osaline seriaal „Vihavaen – Bette ja Joan“, kus neid staare mängivad Jessica Lange ja Susan Sarandon.

Improviseeritud teatrisaali uksed avatakse kell 15, töötab kohvik.

PILETID hinnaga 15€ / 13€* Muraste kogukonnakeskuses (Lee tee 9, Muraste; E-N 9-19, R 9-15)
* õpilased, seeniorid;

PILETID SAADAVAL KA PILETILEVIS JA PILETIMAAILMAS!


Info ja broneerimine kogukonnakeskus@muraste.ee, 5253128 (Aule)
www.muraste.ee/?p=4642
...

Komöödiateater Murastes: Hollywoodi filmitähed

January 20, 2018, 4:00pm - January 20, 2018, 10:00am

Laupäeval, 20. jaanuaril kell 16 saab Muraste koolimaja aatriumist taas improviseeritud teatrisaal: teie ees on Komöödiateater etendusega “Hollywoodi filmitähed”. Osades meie oma teatritähed Helgi Sallo ja Katrin Karisma. Etendusest: Selle loo peategelasteks on kunagised filmikunsti superstaarid Bette Davis ja Joan Crawford, kes on mõlemad ka Oscari pälvinud. Alles oma karjääri lõpus mängivad nad esimest korda samas filmis ja muidugi puhkeb halastamatu konkurents. Selles sõjas on kõik vahendid lubatud. Mõlemad kiristavad hambaid, aga peidavad selle teeseldud naeratuse taha. Rafineeritud solvangud ja vaimukused lendavad mõlemas suunas ja kumbki ei kavatse alla anda. Paratamatult tekib küsimus, kas meie eesti primadonnad on ka midagi taolist läbi elanud? Olid ju nemadki Estonia teatris nii kolleegid kui konkurendid. Sellele küsimusele oskavad vastata ainult nemad ise, meie võime ainult oletada vastavalt oma rikutuse tasemele. Ja nautida mõlema kirglikult esitatud rolle ning otsustada, kumb siis ikkagi seekord peale jäi, kas Helgi Sallo või Katrin Karisma? Pühendatud Katrin Karisma 70. juubelile. Inglase Anton Burge’ tragikomöödia (originaalis „Bette ja Joan“) maailmaesietendus oli 2011 Londoni Arts Theatre’s. Muide, Ameerikas valmis äsja 8-osaline seriaal „Vihavaen – Bette ja Joan“, kus neid staare mängivad Jessica Lange ja Susan Sarandon. Improviseeritud teatrisaali uksed avatakse kell 15, töötab kohvik. PILETID hinnaga 15€ / 13€* Muraste kogukonnakeskuses (Lee tee 9, Muraste; E-N 9-19, R 9-15) * õpilased, seeniorid; PILETID SAADAVAL KA PILETILEVIS JA PILETIMAAILMAS! Info ja broneerimine kogukonnakeskus@muraste.ee, 5253128 (Aule) www.muraste.ee/?p=4642

View on Facebook

Kas teile meeldivad ilusad lood? Väikesed jõuluimed? Pisikesed heateod?
Siin on üks nendest ehk lugu sellest, kuidas Muraste kooli toodi jõulupuu. Aitäh, sellest rõõmust saab osa kogu küla!
...

View on Facebook

Tulge, laat algab kohe! On jõulupuu ja Jõuluvana ning Muraste jõulupuu toomisest vändatud filmi maailmaesilinastus! ...

View on Facebook