KOMMUUN ehk kogukondlik abikäsi

kommuunNaabrid Andri, Veikko, Andres ja Rainer   Suurupi külast otsustasid asutada Kommuuni kuna jäid kohalike abiliste leidmisega pidevalt hätta. Kust leida lapsehoidja? Keda palgata appi puid laduma? Kas meie kandis leidub mõni usaldusväärne ja soodne torumees, rätsep või elektrik?

„Tahame tugevdada kohalikke kogukondi ja näidata inimestele, et nende naabril või sama valla elanikul võib olla oskusi, millest kohalikel varemalt aimugi polnud,” mõtiskleb Kommuuni visioonil Rainer.

Nii sündis KOMMUUNkommunlogo

Kommuun aitab leida abikäsi kodusteks töödeks, olgu see ehitus, aia eest hoolitsemine, pereliikmete heaolu või midagi muud. Siit leiab erinevaid teenuseid nii professionaalidelt kui tublidelt töömeestelt sinu naabruses. Kõik selleks, et sinu elu oleks lihtsam ja kodu korras. Vali kategooria milles vajad abikäsi ning vaata, kes sinu ligiduses vastavat teenust pakub.

SISENE KOMMUUNI !

Miks hakata teenusepakkujaks?

Leia uusi kliente: Kommuun toob sinu jaoks kokku potentsiaalsed kliendid. Luues Kommuuni oma profiili, oled nähtav suurele hulgale inimestele, kes otsivad just seda mida sina pakud.

Teeni lisaraha: Kommuun võimaldab sul teenida lisaraha endale sobival ajal ja kohas. Täida oma teenusepakkuja profiil, kus märgi milles saad abiks olla ning Kommuun teeb enda poolt kõik, et sinu kuulutus õigete inimesteni viia. Kas oled osav torutöödes või rätsepana? Või saad ehk muud moodi abiks olla, näiteks lumekoristuses või aidata koolijütsi abiõpetajana?

Kommuun Services OÜ
meie@kommuun.eu
Pihelga tee 10
Suurupi küla
Harjumaa 76907
Eesti

www.kommuun.eu 
www.facebook.com/Kommuun/ 

kommuun2