Juhatus

Muraste külaseltsi juhatuse ühine e-post: juhatus@muraste.ee.
Juhatuse koosolekud toimuvad üldjuhul üle nädala kolmapäeviti algusega kell 19 Muraste kogukonnakeskuses.

Saame tuttavaks!

AULE KIKAS (kaljukits)
7Aule lemmiteema on kultuur selle kõige laiemas tähenduses. Kuni 2020. aasta augustini oli ta fookus Muraste kogukonnakeskuses ja selle töö korraldamisel.  Aule kirjutab ja korraldab, teeb ja toimetab, genereerib ja viib ellu.   Harku vallavolikogu liige ning volikogu majanduskomisjoni ja revisjonikomisjoni liige. Esindab Pankranniku piirkonda.
Kontakt: +372 5253128 aule.kikas@gmail.com

HANNES REINOLA (kaksikud)
2
Hannes hoiab silma peal mehisematel aladel: taristu, vesi, teed ning on olemas alati, kui vaja. Harku vallavolikogu ehituskomisjoni liige. Esindab suvilate piirkonda.

Kontakt: hannes@bpk.ee

 


KATRE KUUSIK 
(jäär)
6
Katre on külaseltsi erinevates ettevõtmistes nii nõu kui jõuga kaasa aidanud. Südamelähedane on noored ja lapsed ning nende tegevus väljaspool kodu. Meeldib käia looduses ja näha puude taga metsa ning metsas erinevaid puid, seda nii otseses mõttes kui ka kaudses.  Esindab suvilate piirkonda.

Kontakt: katre.kuusik@gmail.com


KATRIN KRAUSE 
(veevalaja)
5
Katrin on tubli projektikirjutaja. Tema töö tulemusel on meie rahalised võimalused veidi suuremad, kui liikmemaksudest laekuvad toetussummad. Harku vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni liige. Esindab Pankranniku piirkonda.

Kontakt: +372 5270732, katrin@kodukyla.ee

 

EVELIN TIIRIK (lõvi)
4
Evelin hoiab kätt pulsil külaseltsi kultuuri-ja spordisündmuste korraldamisel. On olnud seltsi juhatuses ajast kui selts loodi.  Esindab mõisa piirkonda. Alates augustist 2020 on Evelin Muraste kogukonnakeskuse juhataja.

Kontakt: +372 5220226 evelin.tiirik@gmail.com

 

LIISA OVIIR (kalad)
liisaLiisa teab ja tunneb nii seadust kui õigusruumi, majandust ning vajadusel nii mõndagi ka kosmosest. Suure töö-, kohuse- ja vastutustundega ei lase ta endal ega teistel juhatuse liikmetel loorberitele puhkama jääda. Harku vallavolikogu liige ning volikogu majanduskomisjoni liige.  Esindab Pankranniku piirkonda.

Kontakt: liisa.oviir@gmail.com

EVAR OJASAAR (vähk)
img_7055Evari lemmikteemad seonduvad turvalise koduküla ja tervislike eluviisidega. Evar oskab ja teeb vist peaaegu kõike. Esindab Pankranniku piirkonda.

Kontakt: eojasaar@gmail.com

 

TIIU-MAIE LAHT (kalad)
Tiiu-Maie

Tiiu südamelähedased valdkonnad seonduvad tema erialast (PhD, loodusteadlane) tulenevalt looduse, tervise ja toitumisega. Tiiu on abivalmis, sõbralik ja suure kohusetundega. Esindab Pangapealse piirkonda.

Kontakt:  tiiumai@gmail.com

 

img_7020img_7068