Nädal 49

Tere, armas Muraste! Tõeliselt kaunis talv kaunistab jõulukuu üritusi. Ülev jõulu meeleolu on võtnud võimust meie üle. Pühapäeval oli Muraste Looduskooli õuel väga armas jõuluüritus, mida rahastas Harku Valla Lastekaitse Ühing. Tegime lõket, grillisime viinereid ja vahukomme, sumpasime lumises metsas. Sai ratsutada hobuse ja poniga. Jõuluvana istus suures jõulutelgis ja kuulas laste laule ja luuletusi. Väga armas üritus oli.

VEEL PAAR VABA KOHTA!!!

Eelmisel aastal oli just see õpituba küpsetajate lemmik ja tegime seda kohe mitu korda.
Võtke kaasa oma lapsed, see on väga põnev õpituba ka neile!

Koolitusel õppime selgeks mõnusa kringlitaigna tegemise, et tulevikus saaks kõik kodused peolauad oma tehtud kringliga kaunistada.
Lisaks taignale on plaanis läbi proovida ka kolm erinevat täidist. Jõulule kohaselt ei puudu kringliteost kaneel, martsipan, jõhvikad, apelsiin jms. Kindlasti teeme ka ühe mõnusa mahlase soolase kringli.

KINOÕHTU: UUS EESTI KOMÖÖDIA

Rockn roll – pealuud ja mustad rüüd.Munga prototüüp on tõesti Petseri kloostri mungast, kes 70-ndatel kihutas 150-ga punase zapakaga Petserimaal. Tema lõpp oli kurb, ta sai surma liiklusõnnetuses.

Kung fu komöödia “Nähtamatu võitlus” tegevus toimub 1970ndate Nõukogude Liidus. Filmi peategelane on noor huligaan Rafael, kes satub Hiina piiril aega teenides kung fu ässade rünnaku alla. Tema armee saab küll haledalt kolki, kuid vastaste superstiilne võitluskunst vaimustab noort mässajat. Koju naastes leiab Rafael tee kloostrisse, kus kohtub õigeusu munkadega, kes hiinlastest veelgi vingemat võitlust peavad. Munkade võitlus on aga nähtamatu – võidab see, kes on alandlikum. Algab huligaani koomiline teekond kõikvõimsa alandlikkuseni, mis on täis kiusatusi, usku, armastust ja rõõmu.

MURASTE KOOLI JÕULULAAT

Sealt leiab palju põnevat ja saab nautida toredaid esinemisi.
KÕIK ON OODATUD!

SUUR AASTAVAHETUSPIDU
HUMALA TALLIS

Naabrid kutsuvad Muraste sõpruskondi suurele peole!
Piletid eelmüügist soodsalt kuni 30. novembrini

Suur aastavahetusepidu Humala tallis 2023/2024 – Pilet.PRO