Nädal 38

NÄDAL 38 MURASTES*

*AT- koolimaja aatrium, SP- spordihoone; KO-kogukonnakeskuse ruum;   KL- klassiruum; PL-Pangapealse lasteaed

pohlad

Esmaspäev,  19. september14064189_1033895973375760_3926911481667174823_n
kl 17.30 KO, kandleansambel LiULi
kl 19 AT, Suurupi naiskoor Meretule alustas uut lauluhooaega. Lauljannad, olete palutud – Muraste koolimaja aatrium igatseb kuulata teie kauneid hääli!
kl 19 KO, Naiskodukaitse Harku rühma koosolek.
kl 20 PL, Zumba!

Teisipäeval,  20. september
kl 14.40 KO,  UUS! Alustab Fa Stuudio muusikaring 1-3 klassi õpilastele.  Tunnid toimuvad 1x nädalas ja on tasulised (17€/kuu). Rohkem infot fastuudio@gmail.com või tel 5160031.

kl 15 AT, võistlustantsu teeningud algajatele lastele (info www.tantsumeka.ee, Matis Toome, tel 59190800)

matis

kl 18 KL inglise keele kursus (NB! Huviliste olemasolul alustame uue inglise keele algajate/uuesti alustajate grupiga; algteadmisi omajatel on võimalus liituda ka juba töötava grupiga). Küsi lisa juhendajalt tel 56575575.

kl 18 KO inglise keele vestlusring James Gill´i juhendamisel. Kõik inglise keelt praktiseerida soovijad on oodatud!

kl 18.30-19.45 AT, Seltskonnatantsu jätkursus, II tase. Vt lisatud kuulutust!

kl 19-20.30 SP võrkpall (NB! grupp on täis! Uued liituda soovijad võrkpallihuvilised – andke endast teada kogukonnakeskus@muraste.ee – piisava arvu huviliste korral saame broneerida võrkpallile veel ühe mänguaja).

kl 19.45-21.00 AT Seltskonnatantsude harjutustund – võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 5 €/in

Kolmapäev,  21. september
kl 18.30 AT, UUS! Line-tants koolimaja aatriumis.  Linetantsu kõige suuremaks plussiks on, et see ei nõua partneri olemasolu ega eelnevat tantsulist kogemust. Linetantsu tantsitakse väga erinevate muusikastiilide järgi, mis annab hea võimaluse tantsimiseks nii noortele kui ka vanematele. Tantsud on erineva tasemega ja varieeruvad algajatest kuni edasijõudnuteni. Trenniriietuseks sobivad mugavad riided ja jalatsid. Kohtumiseni  tantsuplatsil! INFO: kristin@huviline.ee või tel 51923590. Osalustasu 5€/kord.

kl 19 SP, korvpall (mehed). Kõik senised ja kõik uued mängijad on väga oodatud! NB! Kui mängijaid ei tule, siis tühistame saalibroneeringu!

Kl 19 KO, külaseltsi juhatuse koosolek. 

kl 19.40 AT UUS! Kundalin-jooga.  Juhendajaks  sel hooajal  on psühholoogilise nõustajana ja pereterapeudina töötav  ning  Rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate Assotsiatsiooni (IKYTA) liige Algi Samm  (Phd). Pea 20 aastat on juhendaja elu saatnud joogalik elufilosoofia ning ta on ennast koolitanud Kundalini jooga õpetajaks. Jooga pärineb inimkogemusest, sisaldades tehnikaid tervisliku, õnneliku ja teadliku elu elamiseks. Kundalini jooga tunnis saad läbi liikumise, hingamise, heli ja meditatsiooni lõdvestuda, et oma tegelikule olemusele lähemale liikuda, mis lubab sul olla Sina ise. Kundalini jooga õpetuste pagas on rikkalik. Jõudmaks iseendani, on Sul joogatunnis võimalus kogeda füüsilist väljakutset, õppida nägema oma meelemänge ning juhtima emotsioone. Joogatund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Ühe joogatunni tasu on 10 €; 10 korra kaart 90 €. Esimese, 14.09 toimuva tunni tasu on annetuslik. Rohkem teavet ja registreerumine  algi.samm@mail.ee , tel 5019402.

Neljapäev, 22. september
kl 15 AT, võistlustantsu teeningud algajatele lastele (info www.tantsumeka.ee, Matis Toome, tel 59190800)

kl 19 SP, korvpall (naised). Kõik senised ja kõik uued mängijad on väga oodatud! NB! Kui mängijaid ei tule, siis tühistame saalibroneeringu!

kl 20 PL, Zumba!

kl 19-21 AT, UUS! TANTSUTUBA!  Kel jalg tantsule kisub, on oodatud!

tantsu

Laupäev, 24. september
kl 12 ootame kõiki ilust ja heakorrast hoolivaid murastelasi ning vahvat kooliperet MURASTE KOOLI SUURELE TALGUPÄEVALE. Tööd jagub kogu perele!
PAKUME staadioni-, kaugushüppe- ja teeradade rohimist , võrkpalliplatsi korrastamist, haljasalade ja kadakatealuse niitmist-puhastamist, võsa hooldamist, tulevase õuesõppeklassi ala ettevalmistamist. Kui rahvast koguneb piiisavalt palju, siis „komandeerime“ 4-6 talgulist Paeplatsile likvideerima tuleroaks sattunud katusealuse rususid.
OOTAME, et võtaksite kaasa just need tööriistad, millega end hästi tunnete: kõblas, reha, labidas, pang, käru, trimmer, oksakäärid, käsi-või mootorsaag, niiduk…
PAKUME talgusuppi ja rõõmu heas korras kooliümbrusest!
Info ja registreerumine (et teaksime, millise varustusega abijõud talgupäevale saabumas on ning kui palju tuleb talgusuppi keeta ) Facebookis selleks loodud ürituse lehel või kogukonnakeskus@muraste.ee või tel 5253128

talgud-tulemas

Pühapäev, 25. september
Sügismatk!  Naiskodukaitse Harku jaoskond kutsib kõiki väikesele põnevale ja õpetlikule metsamatkale koos taasloodud Naiskodukaitse Harku jaoskonna liikmetega!
Saame nii mõndagi uut ja huvitavat teada meie metsades kasvavatest puudest.
Matk algab kl 12 ja lõpeb ca kl 15 Muraste kooli juures. Peale matka pakume teed ning väikesi suupisteid. Tutvustame Naiskodukaitse Harku jaoskonda, kohale lubasid tulla ennast tutvustama Kodutütarde ja Noorte Kotkaste esindajad Keilast.
Riietus vastavalt ilmale ja ärge unustage joogipudelit kaasa võtta! Info ja registreerumine siin või  nkkharku@gmail.com

TULEKUL:lulu2
30. september kl 19 AT, Muraste kodune filmiõhtu: ekraanil uus Eesti mängufilm “Luuraja ja luuletaja”! Pilet 4.- täiskasvanud/2.50 õpilasele.

Filmi treiler vaatamiseks siin:

14. oktoobril kl 19 AT, Muraste kodune filmiõhtu: ekraanil “Teesklejad” -esimese Eesti filmina maineka San Sebastiani filmifestivali ametlikku võistlusprogrammi kuuluv režisöör Vallo Toomla mängufilm.Pilet 4.- täiskasvanud/2.50 õpilasele.

Filmi treiler vaatamiseks siin:

Teatrisõbrad! 28. oktoobril on Muraste koolimajas Kuusalurahva Teater etendusega “Teise mehe pea”. Tulge saama teatrielamust kodu lähedal!

mehe-pea

JK Tabasalu alustab jalgpallitreeningutega Murastes, Pangapealse lasteaias. Kliki ja loe rohkem!kamee

Käsitööhuvilised! Muraste käsitöötuba avab hooaja 18. oktoobril, seekord valmistame imelise kamee! Täpsem info uuel nädalal! 

Keelehuvilised! Huviliste olemasolul alustame uue inglise keele uuesti alustajate /algajate grupiga. Samuti on taas teemaks saksa, hispaania ja rootsi keele õppijate algajate grupi kokkukutsumine. Andke oma soovidest ja ootustest teada ikka kogukonnakeskus@muraste.ee

Merehuvilised! Kui on piisav arv huvilisi, oleme valmis Murastesse tooma  väikelaeva juhi kursused. Võimalik kursuse aeg oleks talv/kevad, ettevalmistustega  tuleb alustada aga juba nüüd. Seega: kindlad huvilised, palun andke endast teada kogukonnnakeskus@muraste.ee

Tulemas on kaks väga head ja vajalikku koolitusprogrammi: Kuidas hoida head? ja Minu suhe on minu kätes. Kliki ja loe lisa!

Maiasmokad! See teade on teile!

mesi 2016 muraste

Teisipäevad on Murastes taas tantsupäevad!
kl 19.45-21.00 AT, alates 23.august Seltskonnatantsude harjutustund -võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 5 €/in
kl 18.30-19.45 AT, UUS! 6. september – 25. oktoober – Seltskonnatantsu JÄTKUkursus II tase. Vt lisatud kuulutust!
kl 18.30-19.45 AT, UUS! 1. november – 20. detsember – Seltskonnatantsu ALGkursus, Vt lisatud kuulutust!

revalia_muraste_august2016_2

revalia_muraste_august2016_1

Teadmiseks: Muraste iganädalase e-infokirjaga liitumiseks saada sellekohane teade muraste@muraste.ee

Muraste kogukonnakeskus (Lee tee 9, Muraste) avatud E-N 10-18, R 10-16.
Täpsustused ja info: kogukonnakeskus@muraste.ee; 5253128 (Aule Kikas).