Nädal 43

NÄDAL 43 MURASTES*

*AT- koolimaja aatrium, SP- spordihoone; KO-kogukonnakeskuse ruum;   KL- klassiruum; PL-Pangapealse lasteaed, PLF- Pangapealse lasteaia filiaali ruum Muraste koolimajas 

sygis

Esmaspäev,  24. oktooberjooga-uus

kl 17.30 KO, Kandleansambel LiULi
kl 19 SP, UUS AEG! Korvpall naistele! NB! Kõik senised ja kõik uued mängijad on väga oodatud! 
kl 19 AT, Suurupi naiskoor Meretule
kl 20 PL, Zumba!
kl 19.30 PLF, UUS! alates 31.oktoobrist  Hatha Krija jooga, juhendab Gristel Pagi (vt lisatud reklaam)
kl 20 PL, Zumba!

Teisipäeval,  25. oktoober
kl 18 KL inglise keele kursus (algteadmisi omajatel on võimalus liituda ka juba töötava grupiga). Küsi lisa juhendajalt tel 56575575.
kl 18 KL, inglise keele vestlusring James Gill´i juhendamisel. Kõik inglise keelt praktiseerida soovijad on oodatud!
kl 19-20.30 SP, võrkpall (naised/mehed);  lisaaeg alates novembrist kolmapäeviti kl 19-20.30 (mehed).
kl 18.30-19.45 AT, Seltskonnatantsu jätkursus, II tase.
kl 19.45-21.00 AT Seltskonnatantsude harjutustund – võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 5 €/in
UUS! Alates 1. novembrist uus seltskonnatantsu kursus algajatele. Loe lisa kuulutusest nädalakava lõpus.

Kolmapäev,  26. oktoober
kl 10 … Tantsuansambel “Sõleke” tantsulaager
kl 18.30 KO, Line-tants INFO: kristin@huviline.ee või tel 51923590. Osalustasu 5€/kord.
kl 19.30 PLF,  Kundalin-jooga.  Sõnum juhendajalt: “Meie igapäevaelu on täis erinevaid väljakutseid. Kuigi toimetulek pideva stressiga on saanud ühiskonnas toimimise loomulikuks osaks, on selle negatiivset mõju võimalik neutraliseerida. Sellel kuu kriya abil toetad oma endokriinsüsteemi, tasakaalustad närvisüsteemi ja aju poolkerade tööd ning vabastad keha pikaaegse stressi mõjust. Joogatund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Oled oodatud joogatundi!” Ühe joogatunni tasu on 10 €; 10 korra kaart 90 €. Rohkem teavet algi.samm@mail.ee , tel 5019402.

Neljapäev, 27. oktoobertantsutuba-ii
kl 9- 16 Tantsuansambel “Sõleke” tantsulaager
kl 18 AT toimub kandleansambli LiULI triibukoodi esitlus ning kl 19 algab järjekordne tantsutuba! Tulge osa saama vahvast peost! 

kl 20 PL, Zumba!

Reede, 28. oktoobril
kl 18.30 KO,  Muraste koolimajas Kuusalurahva Teater etendusega “Teise mehe pea”. Tulge saama teatrielamust kodu lähedal!

mehe-pea

TULEKUL!

Filmisõbrad! 4. novembril kell 19 Muraste kodune filmiõhtu Täiuslikud võõrad” (Itaalia komöödia, draama). Treiler vaatamiseks siin 

estinfilm_taiuslikud-voorad_670x250_sisuleht

Hõige! hulgedSarnaselt eelmiste aastatega annab Harjumaa tervisenõukogu ka käesoleva aasta sügisel välja tiitli „Harjumaa Tervisetegija” ning tunnustab kõiki esitatud kandidaate.
Korraldajad soovivad esile tõsta inimesi või asutusi, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on olnud eeskujuks ning panustanud silmapaistvalt harjumaalaste tervise parendamisse ja väärtustamisse paikkonna tasandil.
Meie kandist on varasemalt tunnustuse pälvinud Muraste Liikumisklubi Anneli Habichti ja Kaire Taberlandi vedamisel, Tilgu hülged ja Evar Ojasaar ning aastaid Muraste suusaradu hoidnud kuid nüüdseks siit lahkunud Gunnar Süld.
Kes on seekordset tunnustust väärt? Märkame ja tunnustame! Rohkem infot siin. NB! Taotlusi saab esitada veel 26. oktoobrini!

revalia_muraste_august2016_1

TÄHELEPANU! Õues on pime. Ennast nähtavaks teha on lihtne ning selleks on palju võimalusi. Kui Sul ei ole veel helkurit, küsi see omale Muraste kogukonnakeskusest või Harku vallamajast. Anname oma panuse Sinu silmapaistvaks tegemisele sest teame, et Sinust hoolitakse ja Sind oodatakse koju. Turvaliselt.helkur2

Loe rohkem siit: http://www.silmapaistev.ee/

helkur

Teadmiseks: Muraste iganädalase e-infokirjaga liitumiseks saada sellekohane teade muraste@muraste.ee

Muraste kogukonnakeskus (Lee tee 9, Muraste) avatud E-N 10-18, R 10-16.
Täpsustused ja info: kogukonnakeskus@muraste.ee; 5253128 (Aule Kikas).