Nädal 16

NÄDAL  16 MURASTES*
17. aprill – 23. aprill 2017
EESTI_100 (1)

*AT- koolimaja aatrium, SP- spordihoone; KO-kogukonnakeskuse ruum;   KL- klassiruum; PL-Pangapealse lasteaed, PLF- Pangapealse lasteaia filiaali ruum Muraste koolimajas 

Esmaspäev,  17. aprill
kl 18.30 AT,  UUS! Muraste tee kortermajade üldkoosolek, korraldajaks Strantum OÜ.
kl 17.30 KO, Kandleansambel LiULi
kl 19 KL, Suurupi Naiskoor Meretule
kl 20 PL, Zumba fitness – tantsuline treening
kl 19 PLF
Hatha Krija jooga. 

Teisipäev, 18. aprill
kl 18 KL, Inglise keele kursus (algteadmisi omajatel on võimalus liituda ka juba töötava grupiga). Küsi lisa juhendajalt tel 56575575.
kl 18 KO, Inglise keele vestlusring James Gill´i juhendamisel. Kõik inglise keelt praktiseerida soovijad on oodatud!tats
kl 19-20.30 SP, Võrkpall (naised/mehed)- oodatud on kõik võrkpallihuvilised!;
kl 18.30-19.45 AT, Seltskonnatantsu jätkukursus (7. märts – 25. aprill). UUS algajate kursus alustab juba 2. mail ning kohti veel on!
kl 19.45-21.15 AT Seltskonnatantsude harjutustund – võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 6€/in
kl 19  Talisuplus Tilgu sadamas. Rohkem infot FB grupp Taliujumine Tilgus

valleUUS! Tänasest kuni laupäevani (18.-22. aprill) osalevad Muraste külaseltsi juhatuse liikmed Aule Kikas, Katre Kuusik ja Katrin Krause MTÜ Nelja Valla Kogu liikmetele ja otsustusorganitele korraldataval õppe- ja kogemusreisil Itaaliasse. Sealne kohalik Leader-tegevusgrupp Valle Umbra e Sibillini G.A.L.  tutvustab hästi korraldatud maaturismi, väikeettevõtluse ning erinevate sektorite koostöö arendamist Valle Umbra and Sibillini piirkonnas.

Kolmapäev,  19. aprill

kl 18.00 AT, Line-tants INFO: kristin@huviline.ee või tel 51923590. Osalustasu 5€/kord.
kl 19-20.30 SP, Võrkpall (mehed); NB! MEHED, TULGE KÕIK PALLI MÄNGIMA – võrguplats ootab!
kl 19.30 AT,  Kundalin-jooga.    Kundalini jooga on iidne, inimkogemusel põhinev terviklik ja praktiline joogateaduste süsteem, mis sobib igale inimesele kaasaegses ühiskonnas. Õpetaja sõnum selleks kuuks:  Kevadpäike täidab taevalaotuse järjest kõrgema kaare ja säravama energiaga. Looduses on kõik muutuses ja iga järgmine hetk ei ole enam sama, mis oli eelmine. Olemaks kooskõlas looduses toimuvaga, tugevdad selle kuu krija abil oma füüsilist keha ning tõstad meele psühholoogilist võimekust tulla toime muutustega Sinu ümber. Praktiseerime Surya krijat, mis on saanud oma nime päikeseenergia Surya järgi. Rohkem teavet algi.samm@mail.ee , tel 5019402.

Neljapäev, 20. aprillzumba17
kl 18.30  KL, UUS  inglise keele kursus algajatele ja uuesti alustajatele. Täpsem info marethein@gmail.com, tel 56575575 või kogukonnakeskusest.
kl 19  Talisuplus Tilgu sadamas. Rohkem infot FB grupp Taliujumine Tilgus
kl 20 PL, Zumba fitness – tantsuline treening

Reede, 21. aprill
kl 17.30-19.30 UUS! MTÜ Kodukant Harjumaa üldkoosolekul Kolgaküla rahvamajas (Kuusalu vald) osaleb Muraste külaseltsi esindajana juhatuse liige Silva Kiili

kl 18.30 SP, NB! Muraste turvagrupp kutsub osalema kursusel Enesekaitse alused läbi aikido.  Jalga pika säärega dressid, selga t-särk või kimono. Rohkem infot kogukonnakeskusest või Evar Ojasaarelt (eojasaar@gmail.com). Kursus on osalejatele tasuta.

MAGUS ja KIIRE TÖÖPAKKUMINE!  maiasmokk

Rannamõisa külas asuv Maiasmoka Kommivabrik otsib ajutist abijõudu kommide pakkimisele. Kui oled huvitatud, siis võta palun ühendust Maritiga telefonil 5110538 või marit@kommivabrik.ee

OMA KÜLA ETTEVÕTJATE PAKKUMISED!
kattel

Lahe Huvikool ootab lapsi eelkooli! Uuri kuulutust ja äsja valminud  kodulehte!

LAHEUUS

TULEKUL

gar2

UUS! Lähme külla! Laupäeval, 29. aprillil kl 8-14 avatud kalasadamate päev. Külalisi ootab ka Tilgu sadam. Rohkem infot loe siit

UUS! Muraste külaseltsi üldkoosolek toimub neljapäeval, 4. mail algusega kell 18.30.

UUS! Esmaspäeval, 1. mail kell 10-14 Muraste garaažimüügipäev. Rohkem loe siit

UUS! 6. mail on suur Muraste talgupäev! Keegi ei jää kõrvaltvaatajaks!

talg17

A3_valsikeerd

Laagrikasvataja koolitus 2017. a kevadel Harku vallas.

krista

Koolituse kogumaht on 32 akadeemilist tundi. Koolituse teemad on: noortelaagri mõiste; laagrikasvataja osakutse; laagriprogrammi koostamine; meeskonnatöö laagris; konfliktsituatsioonide lahendamine laagris; laagri turvalisus, ohutus; mitteformaalne õpe; laagrikasvataja roll; laagritegevustega ja noorsootööga seotud seadused, dokumendid; noorsootöö seadus jm dokumendid, mis on seotud antud teemaga; noorsootöö kutse-eetika.

Laagrikasvataja osakutse on mõeldud kõigile, kes on huvitatud laagrikasvataja tööst. Koolituse läbinutel on võimalik taotleda esamkordset laagrikasvataja osakutset, mis annab õiguse töötada kasvatajana kõigis noorte püsi- ja projektlaagrites.

Koolituse viib läbi Krista Dreger, kel on 15 aastat laagrijuhi kogemust.  Koolitusele registreerimiseks saada oma nimi ja kontakttelefon e-mailile krista.dreger@gmail.com. Koolituse kohta saab rohkem infot telefonil 5137685.

onneAlgamas on PREP on paarisuhtekoolitus, mis sobib paaridele, kes sooviksid panustada oma suhtesse: et see hea, mis neil on, ka püsiks. Koolitus sobib ka paaridele, kellel on muresid ja soovivad tõsta rahulolu oma suhtega. Koolitus toimub:
Tabasalus, Pererestoran Seller (Klooga mnt. 6a) ruumides: L 29.04. ja 6.05. kl. 10-18. Rohkem infot siin

Rõõmsaid hetki igasse päeva! smile

“Ah et sina, Juku, oled nüüd ärimees!” imestab vana pedagoog. “Seda poleks küll ilmaski osanud arvata, sest koolis oli sul matemaatikaga suuri raskusi…”
“Äriajamine käib minu käes kui käkitegu! Ja mis seal keerulist on: kahe tuhandega ostan, nelja tuhandega müün – see kaks protsenti vaheltkasu rahuldab mind täielikult!”

Vahvat koolivaheaega!

stendTEADETETAHVEL

Soovid avaldada oma reklaami meie infokanalites? Juhised on siin!

Soovid kasutada mõnd Muraste külaselsti poolt pakutavat teenust? Võimalused on siin!

Teadmiseks: Muraste iganädalase e-infokirjaga liitumiseks saada sellekohane teade muraste@muraste.ee
Muraste kogukonnakeskus (Lee tee 9, Muraste) avatud E-N 10-18, R 10-16.
Täpsustused ja info: kogukonnakeskus@muraste.ee; 5253128 (Aule Kikas).