Ivo Linna ja Antti Kammiste: õhtu täis muusikat

Peatselt on Murastes tulemas taas üks ilus õhtu täis suurepärast muusikat ja nauditavat emotsiooni  – olete väga oodatud Eesti ühe armastatuima laulja, legendaarse Ivo Linna ja   päikesepoiss Antti Kammiste kontserdile. Esitamisele tulevad Ifi parimad lood ja laulud läbi aegade.

Kontsert toimub 13. aprillil algusega kell 19 Muraste koolimajas aatriumis (Lee tee 9, Muraste).
Töötab kohvik, uksed avatakse kell 18:00

Piletid: eelmüügist 10€/6€ (seeniorid, õpilased); kontserdipäeval 13€/9€  on müügil Muraste kogukonnakeskuses (E-N kell 9-18, muul ajal vt nädalakava või lepi kokku 5253128).linna

LISAVÕIMALUS PILETI OSMISEKS: Palju on uuritud võimalust osta pilet eelmüügist ilma kogukonnakeskusesse kohale tulemata ja saada see kätte enne kontserdi algust. See võimalus on nüüd olemas:
Kandke, palun, piletiraha Mu
raste külaselts MTÜ kontole EE221010220201766227 (kindlasti just sellele sihtotstarbega tehtud erikontole!!!). Palun kirjutage maksekorraldusele: kontsert, mitu piletit ja teie nimi ning tehke selle kohta pisike teavitus aadressile kogukonnakeskus@muraste.ee või helistades 5253128
Niimoodi ostetud piletid saate kätte enne kontserdi algust koolimaja peasissekäigu juures oleva piletimüügilaua juures (piletitele on märgitud teie nimi). Muidugi võite piletitele järele tulla ka varem.

Ootame kõiki kontserdile! 

küla logo

Kontsert on osa Muraste sünnipäevakuu programmist.
Projekti “Muraste küla(seltsi) 10 aastat” on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest”