Nädal 48

Tere, armas Muraste! Ja ongi juba novembri lõpus kena talveilm. See on kui muinasjutt, kus lumi loob võlumaailma. Olge valmis lumisteks seiklusteks…

JÕULURETK

HARKU VALLA LASTEKAITSE ÜHING korraldab traditsioonilise JÕULURETKE seekord MURASTE LOODUSKOOLI õuel.

Üritus on kõigile TASUTA!

Jõuluretk on väike jalutuskäik metsas ja jõukohane igale eale. Jõuluretke juhib Val Rajasaar, kes viib meid Muraste mõisaparki ja räägib kuidas tehti mõisaprouale jalutusrada mere äärde ning lisaks veel palju põnevaid lugusid. Looduskooli õuel saab ratsutada HOBUGA ja PONIGA, istuda LÕKKE ääres ja grillida vahukomme ning JÕULUVANA telgis lugeda luuletusi.

AVATUD on PANNKOOGIKOHVIK kus päkapikud küpsetavad pannkooke. Pannkookide eest saab tasuda SULARAHAGA!

Eelmisel aastal oli just see õpituba küpsetajate lemmik ja tegime seda kohe mitu korda.
Võtke kaasa oma lapsed, see on väga põnev õpituba ka neile!

Koolitusel õppime selgeks mõnusa kringlitaigna tegemise, et tulevikus saaks kõik kodused peolauad oma tehtud kringliga kaunistada.
Lisaks taignale on plaanis läbi proovida ka kolm erinevat täidist. Jõulule kohaselt ei puudu kringliteost kaneel, martsipan, jõhvikad, apelsiin jms. Kindlasti teeme ka ühe mõnusa mahlase soolase kringli.

FA STUUDIO JUUBELIKONTSERT

Kontsert on TASUTA!

Muraste külaseltsis tegutsev FA STUUDIO sai 10 aastaseks. Fa Studio kutsub juubelikontserdile kõiki praeguseid õpilasi ja vilistlasi! Saame kokku, meenutame, kuulame muusikat, täname ja tähistame. Kõik huvilised on oodatud!

KINOÕHTU: UUS EESTI KOMÖÖDIA

Rockn roll – pealuud ja mustad rüüd.Munga prototüüp on tõesti Petseri kloostri mungast, kes 70-ndatel kihutas 150-ga punase zapakaga Petserimaal. Tema lõpp oli kurb, ta sai surma liiklusõnnetuses.

Kung fu komöödia “Nähtamatu võitlus” tegevus toimub 1970ndate Nõukogude Liidus. Filmi peategelane on noor huligaan Rafael, kes satub Hiina piiril aega teenides kung fu ässade rünnaku alla. Tema armee saab küll haledalt kolki, kuid vastaste superstiilne võitluskunst vaimustab noort mässajat. Koju naastes leiab Rafael tee kloostrisse, kus kohtub õigeusu munkadega, kes hiinlastest veelgi vingemat võitlust peavad. Munkade võitlus on aga nähtamatu – võidab see, kes on alandlikum. Algab huligaani koomiline teekond kõikvõimsa alandlikkuseni, mis on täis kiusatusi, usku, armastust ja rõõmu.

TÄHELEPANU MURASTE!

Kui leidub teie seas MALE, BRIDŹi või MÄLUMÄNGUHUVILISI, siis andke endast teada. Alates JAANUARIST alustame TARKADE KLUBIGA. Võimalusel saab neid mänge ka õppida.

Kirjuta oma osalussoovist: muraste@muraste.ee

ALUSTAME JAANUARIS.

Osalussoovist kirjuta: muraste@muraste.ee

SUUR AASTAVAHETUSPIDU
HUMALA TALLIS

Naabrid kutsuvad Muraste sõpruskondi suurele peole!
Piletid eelmüügist soodsalt kuni 30. novembrini

Suur aastavahetusepidu Humala tallis 2023/2024 – Pilet.PRO