Nädal 4

Tere, armas Muraste! Käes on uus aasta, seekord musta vesi Jänese aasta. Soovitatakse vaadata enda sisse, tutvuda oma sisemaailmaga ja leida sealt rahu, sest kõik maailma tarkused on sinu sees – Jänes teab seda. See aasta soosib igasugust suhtlemist, diplomaatiat ning avatust. Oluline on enesega tegelemine, eneseharimine, uute kogemuste saamine, ümberõppimine. 

Uusi kogemusi pakub Muraste külaselts kuhjaga. Peatsete kohtumisteni sõbrad!

SARJAST: REISI KODUS

L A S V E G A S

3. veebruaril, uksed on avatud kell 18.00

Eelmüügist pilet: 15.00 eur.
Muraste külaselts a/a EE707700771008624144 Märksõna ”Las Vegas”
Pidu toimub Muraste aatriumis Lee tee 9.
Pokkeri algõpe ja turniiril osalejatel palume registreeruda: muraste@muraste.ee (kohtade arv on piiratud)

Muraste reisibüroo esitleb eelmisel aastal populaarsust kogunud pidude sarja “Reisi kodus” järjekordset meeleolukat üritust:

LAS VEGAS PARTY
vanusest 21+

Dresscode – sellel peol on nii palju võimalusi valida endale üks äge Las Vegase dresscode ja rockida terve õhtu! Pokkerilauas muidugi pidulik riietus.

Rockib elus ELVIS PRESLEY- rockikuninga tuntumad palad.
TANTSUKS – ARE Jaama band “Oldies Goldies” – tuntud rockiklassikaga.

POKKERITURNIIR
NB! kohtade arv piiratud!
Registreerimine al.vanudest 21+ muraste@muraste.ee

kell 19.30 pokkerimängu algõpetus ja peale seda turniir.
Ootame registreeruma ka
KOGENUD POKKERIMÄNGIJAID!
kell 20.00 POKKERITURNIIR.

Las Vegases on avatud pokkerituba, kus kell 20 toimub lühike algajate pokkerikoolitus ja sellele järgneb ühe laua turniir soovijatele igal tasemel.
Koolitust viib läbi ja turniiri korraldab esimene Eesti Naisteliiga võitja ja Eesti naiste meister 2021 Helina Tamm.
Turniirikohtade arv on piiratud, lauas on 10 kohta. Huvilistel palume seetõttu ette registreerida.

Elust ja seiklustest LAS VEGASES räägib tuntud rock-kitarrist BRAD JÜRJENS.

Kiiksuga FOTONÄITUS Kangelased – kus eakad kehastuvad erinevateks filmikangelasteks.. Näituselt leiab Sherlock Holmesi, Miss Marply, detektiiv Vera, Batmani, Kassnaise ja palju teisi filmide prototüüpe. Modellid olid vanuses 60-84 eluaastat. Fotograaf Erik Riikoja ja stilist Tiina Kukk
Avatud DINNER BUFFET

EESTI VABARIIGI 105 AASTAPÄEVA ÖÖMATK

23. VEEBRUARIL

Võta kaasa Eesti lipp, tõrvikud või laternad ja rahvussümboolika!

Palju aastaid on Harku vallas traditsiooniks koguneda meie kalli Eesti Vabariigi sünniaastapäeva tähistama ÖÖMATKAGA. Nii ka sel aastal, mil Eesti saab tähistada 105 aastapäeva – 2023 aastal, kus meie vabadus on võtnud hoopis teistsuguse varjundi kui eelnevatel aastatel.

ÖÖMATK:

  1. Alguspunkt  kell 18.00 Muraste kooli juures (Lee tee 9). Esineb Suurupi naiskoor Meretule. Matkatee kulgeb läbi Suurupi metsa, mööda merekallast Tilgu Sadamasse
  2. Alguspunkt kell 18.45 Rannamõisa kiriku juurest. Kaitseliidu pidulik rivistus vabadussõja ausamba juures, pärgade asetamine. Siirdutakse rongkäigus mööda Tilgu teed Tilgu Sadamasse.
  3. 19.45 Tilgu sadamas süüdatakse lõke. Naiskodukaitsjad pakuvad sooja katlasuppi ja kuuma teed. Toimuvad pidulikud sõnavõtud. Rahvast tantsutab rahvatantsu segarühm Pööreline ja esinevad Tuletantsijad.

Tulge tähistama meie kalli kodumaa sünniaastapäeva kogu perega, võtke kaasa lapsed, kellele selline isamaaline üritus jääb meelde eluks ajaks. Saame koos sammuda rongkäigus laternate ja sinimustvalgete lippudega, mõtiskleda lõkke ääres Tallinna panoraami taustal, kuulata isamaalisi kõnesid ning laule, maitsta katlasuppi ja nautida esinejate etteasteid.
Tunneme taas, et oleme üks uhke ja tugev rahvas, kes oskab olla tänulik selle üle, mis meil on kõige kallim – see on vabadus.
Võta kaasa latern või tõrvik, sobivas suuruses Eesti lipp, tule perega, kutsu sõbrad ning naabrid lähedalt ja kaugelt.
Jalgsimatkaks on kaks võimalust – liituda veidi pikemale rajale, mis algab Muraste kooli juurest või koguneda Rannamõisa kiriku juurde, et sealt suunduda rongkäigus Tilgu sadamasse.

Varu kaasa ka 1.00 eur supikatla täitmiseks.

PÖRSAS RUUDI

27. jaanuaril kell 18.00 Muraste kinopunkt (Lee tee 9)
Vahva animafilm perele

Pilet 5.00/4.00 eur

Kui 9-aastane Babs saab vanaisalt kingituseks põrsa nimega Ruudi, lubab ta oma vanematele, et läbib notsuga kutsikakoolituse. Vanemad pole Ruudi jaoks suurimaks ohuks, pigem vanaisa, kes on salaja otsustanud osaleda Värske Sea Lihatoodete Seltsi korraldataval vorstikonkursil. Kui Babs saab teada vanaisa salajasest plaanist, peab ta päästma oma põrsa…
Treiler: https://www.youtube.com/watch?v=_KOG2t-D-NA&t=6s
Jaanuar-veebruar on avatud Muraste kooli aatriumis (Lee tee 9)

FOTONÄITUS: KANGELASED
Kiiksuga fotonäitus – kus eakad kehastuvad erinevateks filmikangelasteks.. Näituselt leiab Sherlock Holmesi, Miss Marply, detektiiv Vera, Batmani, Kassnaise ja palju teisi filmide prototüüpe. Modellid olid vanuses 60-84 eluaastat. Fotograaf Erik Riikoja ja stilist Tiina Kukk


Veel üks vaba koht:

KARMOŚKA ÕPE

Akvarelltehnika ja optilise mustri maal

6. veebruaril kell 18.30 Muraste külaselts (Lee tee 9)

Osalustasu: 27. eur

Akvarelltehnika ja optilise mustri maal

Õpitoas valmib akvarelltehnikas maaliline ja optiline teos. Tutvume vesivärvi- ehk akvarelltehnikatega ning optilise kunstistiiliga. Ühendame need kaks stiili omavahel ning igal osalejal valmib A3 formaadis teos.
See tehnika ei nõua eelnevaid kogemusi maalimises ja joonistamises, õpituba on jõukohane kõigile! Oodatud on nii lapsed kui ka täiskasvanud. Pildiraam ei ole hinnas.

Õpitoa osaluspanus: 27 eurot

Kestus: 18.30-20.30 

Marell on lõpetanud Tartu Kunstikool Pallase naha- ja disaini eriala ning teinud Tartu Ülikoolis pedagoogika magistrikraadi. Igapäevaselt õpetab ta põhikoolis lapsi joonistama, maalima ja meisterdama. Lisaks koolitööle on tema suureks kireks erinevatel teemadel õpitubade läbiviimine. Õpitubade kohta saab täpsemat infot www.sinuloovus.com. Loomult on Marell rõõmsameelne, loominguline ning hea suhtleja.