Nädal 25

NÄDAL  25 MURASTES*
19. juuni – 25. juuni 2017

kook
Et igas päevas oleks midagi väga head…

*AT- koolimaja aatrium, SP- spordihoone; KO-kogukonnakeskuse ruum;   KL- klassiruum; PL-Pangapealse lasteaed, PLF- Pangapealse lasteaia filiaali ruum Muraste koolimajas

Esmaspäev, 19. juuni
kl 18.00 UUS! lairibaühenduse projekti DigiMaa infopäev Vääna-Jõesuu koolimajas. Rohkem infot siin. Sooviavaldust saab täita SIIN ning lisalugemist SIIN. Kõik huvilised on oodatud!

Info Muraste rahvale: täna kl 19-23 ajal võib kostuda külas (Ladva tänava piirkonnas) ansambli Regatt esituses väheke valjemat muusikat. Korraldajad vabandavad ette ja loodavad meie armsa koduküla elanike mõistvale suhtumisele. Sellele on mõistagi armas selgitus: koos  lähedaste ja sõpradega tähistavad oma laulatust Gerda Maria ja Tõnu. Soovime noorpaaride palju armastust  ning  usume, et kostuv laul ja muusika teeb meele rõõmsaks nii asjaosalistel kui ka sellest kaudselt osa saajatel! Kibe! 
maria

Teisipäev, 20. juuni
kl 18 KO, Inglise keele kursus (algteadmisi omajatel on võimalus liituda ka juba töötava grupiga). Küsi lisa juhendajalt tel 56575575.
kl 19-20.30 SP, Võrkpall (naised/mehed)- oodatud on kõik võrkpallihuvilised!;

Kolmapäev, 21. juuni
kl 4.24, UUS! Saabub  SUVI!
kl 19.00 AT, UUS ja VÄGA OLULINE! Harku valla küladepäevaks valmistumise tantsuproov. Palume k õ i k i Muraste inimesi, kes plaanivad osaleda 24. juunil Väänas toimuval Harku külade päeval ja jaanitulel, tantsuproovi Kaera-Jaani tantsima. Küladevaheline Kaera-Jaani võistutantsimine on külade arvestuses üks võistlusala, mida me otseloomulikult võitma läheme.
Kohtumiseni tantsuproovis! 

Neljapäev, 22. juuni
kl 18.30  KO,  Inglise keele kursus algajatele ja uuesti alustajatele. Täpsem info marethein@gmail.com, tel 56575575 või kogukonnakeskusest.
Kll 19 AT, UUS! aiandusühistu “Muraka” üldkoosolek.

Reede, 23. juuniimg_4476
VÕIDUPÜHA!

Laupäev, 24, juuni
JAANIPÄEV!
kl 16 UUS! Harku valla külade päev ja jaanituli Vääna mõisa pargis.  Lähme kõik osalema suurele vahvale peole!

kylpäev

UUS! Alustame kogukonnakeskuse uue hooaja ettevalmistamist. Mis tegevusi ootate, millest tahate osa saada või millega olete valmis ise panustama? Andke teada – püüame ühiselt teha uue hooaja veelgi parema!
KODULÄHEDASED TÖÖPAKKUMISED!
Hõiva

proj

KOSMEETIK TÖÖPAKKUMINE
OLULINE INFO!
Taotlusvoor 2017 II

MUHEDAT JAANINÄDALAT!

“Kes endale jaaniõhtul lillepärja pähe paneb, sellel on lootust unes oma tulevast näha. Pärjalilled tuleb ise noppida ja neid peab olema vähemalt üheksat liiki. Pähe tuleb see pärg tingimata panna ristteel ja kesköötunnil. Pärast seda ei tohi kellegagi kõnelda ega ristteelt lahkudes ka tagasi vaadata. Ööseks tuleb pärg panna padja alla.

Jaanipäeva hommikul tuleb nägu pesta kastega – või koguni kasteses rohus püherdada. Sellest loodeti vanasti ilu ja tugevat tervust terveks aastaks. Kes kasteajaks veel maast lahti pole saanud, sel tuleks üles otsida lähim allikas: ilusakssaamist lubab loota ka allikaveega näo pesemine.

Jaaniõhtul saunast tulles viska viht saunakatusele – kui see sinna pidama jääb, on hea õnn või pulmad tulemas. Mõnel pool on kombeks olnud tõmmata vihast üks oks ja selle lehed üle lugeda: paarisarv tähendab salasoovide täitumist.”
Allikas: http://www.ohtuleht.ee/683001/kolm-jaanipaeva-kuldreeglit-tee-nii-ja-asjad-edenevad

TEADETETAstendHVEL

Soovid avaldada oma reklaami meie infokanalites? Juhised on siin!

Soovid kasutada mõnd Muraste külaselsti poolt pakutavat teenust? Võimalused on siin!

Teadmiseks: Muraste iganädalase e-infokirjaga liitumiseks saada sellekohane teade muraste@muraste.ee
Muraste kogukonnakeskus (Lee tee 9, Muraste) avatud E-N 10-18, R 10-16. Suveperioodil tasub enne kohaletulemist igaks juhuks helistada 5253128 (Aule Kikas)!
Täpsustused ja info: kogukonnakeskus@muraste.ee; 5253128 (Aule Kikas).