Nädal 5

NÄDAL 5 MURASTES ehk tegevused Muraste koolimajas, kogukonnakeskuses, spordihoones,

Esmaspäev 1. veebruar 
kl 16.30 Kandletund (lapsed)
kl 17.30 Väikekandleansambel LiULi
kl 19 Naiskoor “Meretule”. Jätkuvalt võimalus liituda toreda laulurahvaga: kui kõhkled, tule kindlasti!
kl 20 Zumba

Teisipäev 2.veebruar
kl 14.35 Fa Stuudio (muusikaring lastele)
kl 18.00 Inglise keele vestlusring, juhendab James Gill
kl 18.30-19.45 Uus seltskonnatantsu algajate kursus (8x, alates 19. jaanuar 2016; hind 65 €/in)
kl 19.45 Seltskonnatantsude harjutustund -võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 5 €/in
kl 19 Võrkpall mehed/naised.

Kolmapäev 3. veebruar 
kl 18.00 Kunstipõhine diaaditöö. Juhendaja: Õnne Aas-Udam. Grupp on komplekteeritud (täpsem info: helve.keel@harku.ee)
kl 18.45 Kundalini jooga
kl 19 Korvpall meestele (ruumi jagub ikka uutele mängijatele!)

Neljapäev 4. veebruar
kl 13.15 UUS! Seeniorvõimlemine.  Esimene kogunemine kogukonnakeskuses väikeseks vestlusringiks ja edasiste plaanide tegemiseks. Võta võimlemiseks sobivad riided ka kaasa!  Osalustasu 3€. Juhendab Anne Kaar.
kl 18.30 Korvpall naistele! (ruumi jagub ikka uutele mängijatele!)
kl 20 Zumba

Pühapäev, 7. veebruar

kl 16.30 Salsa. Juhendab Pirje Laagus.

Iga päev: Muraste kogukonnakeskuses on avatud Paul Kerese 100. sünniaastapäevale pühendatud malepartii kõigile huvilistele: tule ja tee oma käik suurmehe mälestuseks!

Tulekul:
Munakirjutamise meistriklass 9. veebruaril
Hea käsitöörahvas! Teisipäeval, 9. veebruaril algusega kell 18 toimub Muraste käsitöötoas eriliselt põnev ettevõtmine: „Munakirjutamise meistriklass“ Nestor Ljutjuki juhendamisel Ukraina Kultuurikeskusest. Munakirjutamise meistriklassis saame kogemuse võrra rikkamaks ning õpime ja harjutame traditsioonilise Ukraina lihavõttemuna ehk „писанка“ valmistamist. See on Ukraina Kultuurikeskuse üks põnevamaid kursuseid ning igaüks, kes on saanud valmis kaunistatud muna Ukraina moodi, võib enda üle auga uhke olla.
Kõik vajalikud töövahendid on kohapeal olemas. Meistriklassi hind on 15 eurot.
NB! Et koolitus toimub vaid grupi täitumisel (ja samas on kohtade arv piiratud), siis on seekord oluline k i n d e l registreerumine kohe või hiljemalt 4. veebruarilkogukonnakeskus@muraste.ee, 5253128 (Aule Kikas).

Õõmatk 23. veebruaril!  Vajame abilisi (supi jagamine, tehnika seadistamine,inventari transport (käru olemas), platsi ettevalmistus ja koristamine jne). Kui sul on soovi ja võimalust meie küla suurimale ettevõtmisele kaasa aidata, siis anna endast märku kogukonnakeskusesse!
rootsi- ja inglise keele kursus algajatele; otsime jätkuvalt inglise keele õpetajat! Kui tead kedagi, kes sooviks tulla meie kandi keelehuvilistele pikemaks perioodiks partneriks, siis anna kohe teada!
– Wellness+ klubi (info: Kaie Mamontov)
Kuulutused: 
– Muraste pere otsib vahvat lapsehoidjat pisut alla aastasele preilile. Huviline, palun anna endast teada kogukonnakeskus@muraste.ee;
– Laulasmaa spaa-ja konverentsihotell kutsub tööle juuksuri (vt kuulutust!)

Hõiked:
Täida ankeet! Kodukant Harjumaa kutsub üles andma panust ühistesse arengutesse. Ilma kodaniku panuseta ei saavuta ka muudatuste tegemiseks vajalikke eelteadmisi. Aitame omalt poolt reaalselt kaasa, siis ei pea poe nurga  taga kiruma tühja, et midagi ei muutu! 🙂 Liikumine Kodukant viib koostöös Politsei-ja Piirivalveametiga läbi projekti, mille üks osa on heade koostöönäidete kogumine ja analüüsimine. Selle tulemusena valmib kevadel piirkondliku politseitöö juhendi juurde kogukodliku politseitöö  hea tava. Ole hea ja aita kaasa, jagades kogemusi oma kodukohast. Selleks palun sul täita küsimustik, mis asub aadressil: http://goo.gl/forms/xx0lSB1yzh Ole hea ja vasta kohe! Aitäh juba ette! Täpsustused Ammeli Kana, tel 530 800 29
Ootame vabatahtlikke! Muraste külaseltsi juhatus kutsub abilisi kogukonnale suunatud erinevate tegevuste ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks. Ole hea, astu sulle sobival ajal kogukonnakeskusest läbi kas oma ideega või leia meie tegevus- ja ideedekavast omale meelepärane üritus, mille kordaminekule saad olla toeks. Koos teeme rohkem ja paremini! Palun, kõik abikäed on teretulnud!

Teenused kodukülas. Oleme valmistamas ette uut küla(seltsi) koduelehekülge. Soovime sinna teha rubriigi oma küla ettevõtjatest/teenuse pakkujatest. Ei ole oluline, kas oled firma või eraisik: kui sul on kuldsed käed ja mingi oskus (torud, elekter, plaatimine, tehnika paigaldus, küüned, ripsmed, autoremont, IT-tööd või mis iganes) – siis anna endast märku. Pakume teenuseid ja tooteid kodukülas otse ja omadele:)

Uus “Meie Muraste” ettevalmistamisel. Kui sul on mõte, mis võiks lehes saada lehepinda, anna sellest teada! Oodatud artiklid, fotod, luuletused, reklaamid ehk kõik, mis ühes küla lehes olla võiks:)