Nädal 1

Nädal 1 Murastes ehk tegevused Muraste koolimajas, kogukonnakeskuses, spordihoones ning teated, tähelepanekud, märkamised.

Esmaspäev 4. jaanuar
Kl 17.30 Väikekandle ansambel LiULi.
kl 19 Naiskoor “Meretule”. Jätkuvalt võimalus liituda toreda laulurahvaga: kui kõhkled, tule kindlasti!
kl 20 Zumba

Teisipäev 5. jaanuar
Kl 18.30 Inglise keele vestlusring, juhendab James Gill
kl 19.45 Seltskonnatantsude harjutustund -võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus  5 €/in
EELTEADE! Uus seltskonnatantsu algajate kursus alates 19. jaanuar 2016 teisipäeviti kell 18.30-19.45. Hind 65 €/in.
kl 19 Võrkpall mehed/naised

Kolmapäev 6. jaanuar
kl 18:00 Kunstipõhine diaaditöö. Juhendajad: Õnne Aas-Udam ja Katrin Saliste. Grupp on komplekteeritud (täpsem info: helve.keel@harku.ee)
kl 18.45 Kundalini jooga
kl 19 Korvpall meestele (ruumi jagub ikka uutele mängijatele!)
kl 19 Kandleansambli LiULi esinemine restoranis Seller (vt kuulutus)

Neljapäev 7. jaanuar
kl 18.30 Korvpall naistele (ruumi on jätkuvalt uutele mängijatele, huvilised on väga oodatud!)
kl 20 Zumba

Teated, tähelepanekud, märkamised
Laulasmaa spaa-ja konverentsihotell on otsimas endale kokka. Kui teate kedagi, kes teaks kedagi, siis jagage allpool olevat kuulutust! Hotellirahvas on väga tänulik!

Panga ja mere vahelises metsas on taas mitu noort kuusepuud, kelle kaunist ülemisest osast on saanud tõenäoliselt mõne pere jõulupuu…  Poolikult metsajäänu aga nutab…

Käsitöörahvas! Käsitöötuba toimub teisipäeval, 12. jaanuaril kell 18. Sel korral valmistame Sireti juhedamisel vahvaid taskusoojendajaid:) Osalus 3 eurot, kõik vajaminev on olemas kohapeal.  Olge liinil!

Kes soovib saata küla jaoks olulist teavet nädala infokirja, siis teadmiseks:  teadete edastamise tähtaeg on esmaspäeviti kell 10.

Oodatud on kaastööd- tähelepanekud – mõtted “Meie Muraste” talvise lehenumbri jaoks! Ärge olge tagasihoidlikud – see on ju meie küla leht!

Jätkuvalt otsime inglise keele õpetajat uuesti keeleõpingutega alustada soovijatele. Kõik soovitused ja pakkumised on teretulnud!

Täpsustused ja info: kogukonnakeskus@muraste.ee; 5253128 (Aule Kikas) või flaieritel olevatel kontaktidel.