Nädal 37

NÄDAL 37 MURASTES*

*AT- koolimaja aatrium, SP- spordihoone; KO-kogukonnakeskuse ruum;   KL- klassiruum; PL-Pangapealse lasteaed

kogukonnakeskus

Esmaspäev,  12. september14064189_1033895973375760_3926911481667174823_n
kl 19 AT, Suurupi naiskoor Meretule alustab uut lauluhooaega. Lauljannad, olete palutud – Muraste koolimaja aatrium igatseb kuulata teie kauneid hääli!

kl 19 ootab Muraste Liikumisklubi kõiki lihtsalt liikuma! Kogunemine ja lõpetamine kogukonnakeskuse juures.

kl 20 PL, Zumba!

sept-liikumine

Teisipäeval,  13. september
kl 15 AT, võistlustantsu teeningud algajatele lastele (info www.tantsumeka.ee, Matis Toome, tel 59190800)matis

kl 18 KL inglise keele kursus (NB! Huviliste olemasolul alustame uue inglise keele algajate/uuesti alustajate grupiga; algteadmisi omajatel on võimalus liituda ka juba töötava grupiga). Küsi lisa juhendajalt tel 56575575.

kl 18 KO inglise keele vestlusring James Gill´i juhendamisel. Kõik inglise keelt praktiseerida soovijad on oodatud!

kl 18.30-19.45 AT, Seltskonnatantsu jätkursus, II tase. Vt lisatud kuulutust!

kl 19-20.30 SP võrkpall

kl 19.45-21.00 AT Seltskonnatantsude harjutustund -võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 5 €/in

Kolmapäev,  14. september
kl 18.30 AT, UUS! alustame line-tantsu tundidega koolimaja aatriumis.  Linetantsu kõige suuremaks plussiks on, et see ei nõua partneri olemasolu ega eelnevat tantsulist kogemust. Linetantsu tantsitakse väga erinevate muusikastiilide järgi, mis annab hea võimaluse tantsimiseks nii noortele kui ka vanematele. Tantsud on erineva tasemega ja varieeruvad algajatest kuni edasijõudnuteni. Trenniriietuseks sobivad mugavad riided ja jalatsid. Kohtumiseni  tantsuplatsil! INFO: kristin@huviline.ee või tel 51923590. Osalustasu 5€/kord.

kl 19 SP, korvpall (mehed). Kõik senised ja kõik uued mängijad on väga oodatud! NB! Kui mängijaid ei tule, siis tühistame saalibroneeringu!

kl 19.40 AT UUS! toimub kundalini-jooga näidistund. Juhendajaks  sel hooajal  on psühholoogilise nõustajana ja pereterapeudina töötav  ning  Rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate Assotsiatsiooni (IKYTA) liige Algi Samm  (Phd). Pea 20 aastat on juhendaja elu saatnud joogalik elufilosoofia ning ta on ennast koolitanud Kundalini jooga õpetajaks. Jooga pärineb inimkogemusest, sisaldades tehnikaid tervisliku, õnneliku ja teadliku elu elamiseks. Kundalini jooga tunnis saad läbi liikumise, hingamise, heli ja meditatsiooni lõdvestuda, et oma tegelikule olemusele lähemale liikuda, mis lubab sul olla Sina ise. Kundalini jooga õpetuste pagas on rikkalik. Jõudmaks iseendani, on Sul joogatunnis võimalus kogeda füüsilist väljakutset, õppida nägema oma meelemänge ning juhtima emotsioone. Joogatund sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Ühe joogatunni tasu on 10 €; 10 korra kaart 90 €. Esimese, 14.09 toimuva tunni tasu on annetuslik. Rohkem teavet ja registreerumine  algi.samm@mail.ee , tel 5019402.

kl 18 KL, UUS! koolimaja puutööklassi on infotundi on oodatud noored mudelihuvilised: mudelismiring alustab uut hooaega! Loe lisa siit!

large_28966423_mrzc

Neljapäev, 15. september
Peipsi-kandi sibulate tellijad: tervislik siiruviiruline on nüüd  kohal!

kl 15 AT, võistlustantsu teeningud algajatele lastele (info www.tantsumeka.ee, Matis Toome, tel 59190800)ath

kl 18 KO, UUS! taas alustab tööd (kliki ja loe lisa) Harku valla ATH laste vanemate tugirühm. Oodatud on kõik endised ja uued lapsevanemad – koos on kergem!

kl 19 SP, korvpall (naised). Kõik senised ja kõik uued mängijad on väga oodatud! NB! Kui mängijaid ei tule, siis tühistame saalibroneeringu!Ameerika_suvi_plakat-1

kl 19 AT, Muraste kodune filmiõhtu: ekraanil uus Eesti mängufilm “Suvi Ameerikas”! Pilet 4.- täiskasvanud/2.50 õpilased

kl 20 PL, Zumba!

zumbasept16

TULEKUL:

Fa Stuudiol on nüüd ka Muraste kandi väikestele muusikahuvilistele suurepärane teade! Soovitame!

HEI, HEI, MURASTE KANDI MUUSIKAHUVILINE POISS VÕI TÜDRUK! FA STUUDIO KUTSUB SIND LIITUMA MUUSIKARINGIGA, KUS KÕIGE LIHTSAMALT ÖELDES TEGELEME LAULMISE JA PILLIMÄNGUGA.
KEERULISEMALT VÄLJENDUDES:
• ARENDAME HÄÄLT, OMANDAME UUT REPERTUAARI, ÕPIME ANSAMBLILAULU JA OTSIME SOLISTILE VAJALIKKE OMADUSI
• MÄNGIME ERINEVAID PLAATPILLE JA RÜTMIPILLE
• TUNNEME RÕÕMU OMALOOMINGUST JA IMPROVISATSIOONIST
• ESINEME ÜRITUSTEL, LAULUVÕISTLUSTEL JA KONKURSSIDEL
• PARIMAD PALAD SALVESTAME NING PANEME PLAADILE
• KASVAME TUBLIDEKS, HEADEKS , KAASLASI AUSTAVATEKS JA MUUSIKAT HINDAVATEKS INIMESTEKS

TUNNID HAKKAVAD TOIMUMA MURASTE KOOLIS ÜKS KORD NÄDALAS KESTVUSEGA 45 MINUTIT.

Tunnid on tasulised (17€/kuu). Rohkem infot fastuudio@gmail.com või tel 5160031.

Pildil: Fa Stuudio imeline kevadkontsert Muraste koolimajas
Vaata ka siit: https://www.facebook.com/Fastuudio/?fref=ts

faakad

22. septembril on Murastes taas tulekul midagi eriti lahedat! LiULi -kandlepiigade eestvedamisel algab Tantsutubade sari!  Kel jalg tantsule kisub, on oodatud!

tantsu

Teatrisõbrad! 28. oktoobril on Muraste koolimajas Kuusalurahva Teater etendusega “Teise mehe pea”. Tulge saama teatrielamust kodu lähedal!

Filmisõbrad! 30. septembril Muraste ekraanil taas uhiuus Eesti film “Luuraja ja luuletaja”.

JK Tabasalu alustab jalgpallitreeningutega Murastes, P
angapealse lasteaias
.
Kliki ja loe rohkem!

Keelehuvilised! Huviliste olemasolul alustame uue inglise keele uuesti alustajate /algajate grupiga. Samuti on taas teemaks saksa, hispaania ja rootsi keele õppijate algajate grupi kokkukutsumine. Andke oma soovidest ja ootustest teada ikka kogukonnakeskus@muraste.ee

Merehuvilised! Kui on piisav arv huvilisi, oleme valmis Murastesse tooma  väikelaeva juhi kursused. Võimalik kursuse aeg oleks talv/kevad, ettevalmistustega  tuleb alustada aga juba nüüd. Seega: kindlad huvilised, palun andke endast teada kogukonnnakeskus@muraste.ee

Tulemas on kaks väga head ja vajalikku koolitusprogrammi: Kuidas hoida head? ja Minu suhe on minu kätes. Kliki ja loe lisa!

Maiasmokad! See teade on teile!

mesi 2016 muraste

Teisipäevad on Murastes taas tantsupäevad!
kl 19.45-21.00 AT, alates 23.august Seltskonnatantsude harjutustund -võimalus õpitut kinnistada ja toredas seltskonnas jalga keerutada. Osalus 5 €/in
kl 18.30-19.45 AT, UUS! 6. september – 25. oktoober – Seltskonnatantsu JÄTKUkursus II tase. Vt lisatud kuulutust!
kl 18.30-19.45 AT, UUS! 1. november – 20. detsember – Seltskonnatantsu ALGkursus, Vt lisatud kuulutust!

revalia_muraste_august2016_2

revalia_muraste_august2016_1

Hõiked!

Häid mõtteid pole kunagi liiga palju: Suurupi ülemise tuletorni vahetus läheduses asuva endise sõjaväeosa hoonete ja territooriumi omanik otsib ideid, kuidas sealsed  hooned ja rajatised piirkonna tarvis kasutusse võtta. Endine sõjaväeosa asub aadressidel Suurupi, Tuletorni tee 13 ja Tuletorni tee 22. Esimene kinnistu on suurusega ca 3 ha ning seal asuvad 2 suuremat hoonet (250 ja 190 m2) ning, teine ca 0,8 ha ja seal on üks kasutuskõlblik hoone (290 m2) ning üks nutuses seisus laudahoone (600 m2). Territoorium hoonete ümbruses on heakorrastatud, seal asuvad ka mõned kasutuses olevad mobiilsidemastid ning hulk mittekasutatavaid raadiomaste. Kinnistu asub vahetult pankranniku ääres. Elektrivarustus, vesi olemas, kanalisatsiooniga tuleb vaeva näha. Keda teema kõnetas, siis Andrus Lepp ootab kõnesid telefonil 5051827.

mate

Matemaatikahuviline noormees (7 klass) otsib Muraste-Suurupi kandist õpetajat, kellega täiendavalt numbrimaailma saladusi avastada. Rohkem infot muraste@muraste.ee.

Perenaised! Hea võimalus: tellige köögiviljad koju! Uuri võimalusi siin!

Teadmiseks: Muraste iganädalase e-infokirjaga liitumiseks saada sellekohane teade muraste@muraste.ee

Muraste kogukonnakeskus (Lee tee 9, Muraste) avatud E-N 10-18, R 10-16.
Täpsustused ja info: kogukonnakeskus@muraste.ee; 5253128 (Aule Kikas).